Sesja pamiątkowa i zgłoszenie.

https://www.facebook.com/Wincyyj

Ktoś mi wspomniał że ciągle trwa nabór do już klasycznego programu Kup i Zrób. – A może zainteresuje ich moja szkarada? – pomyślałem. – Potrzebne będą jakieś ciekawe zdjęcia! – dodałem. – Wojtech… jest sprawa. – do kumpla napisałem. I w ten sposób powstała ta galeria. Cieszę gębę strasznie, bo Szkarada nigdy nie wyglądała tak… Czytaj dalej Sesja pamiątkowa i zgłoszenie.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Wpisy

Jak ja się cieszę że go nie kupiłem!

Kiedy usłyszałem (wyczytałem?) o tym że posiadacze prawka kat. B będą mogli jeździć jednośladami do 120cm3 ucieszyłem się jak dziecko. Oczy się zaszkliły! Bo już chodził mi po głowie jakiś skuter, tak 4Fun i na dojazdy do pracy, a teraz po nowelizacji to nie będzie srania po krzakach tylko będzie mogło to być coś co… Czytaj dalej Jak ja się cieszę że go nie kupiłem!

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Wpisy

Rzut okiem – „Poliftowy” Jaguar XJ

Wreszcie! Zrobili to co powinni już dawno, czyli poprawili te kilka detali które moim skromnym zdaniem, absolutnie nie pasowały do „starego” XJ. W „starym” przednie lampy no ni hu hu mi nie pasowały. Jakoś tak wyglądało to nijak, ani to sportowe, ani to „limuzynowe”. Sprawa nie wyglądała aż tak źle jak w XF, gdzie ledowy… Czytaj dalej Rzut okiem – „Poliftowy” Jaguar XJ

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Rzut okiem